İçeriğe geç

Dijital PR

Dijital PR çalışmaları neyi kapsar?

Dijital PR

Dijital PR araçları, sosyal medya kanalları,arama motoru, blog, from gibi internet araçlarıdır. Bu kanalların halkla ilişkiler hizmetleri için kullanılması bu hizmetin temelini oluşturur. Yani, dijital PR sanal halkla ilişkiler anlamına gelir. Bu sayede müşteri ilişkilerinizi sanal yolla en iyi seviyede tutarsınız.

Dijital PR çalışmaları; kişi, kurum ya da markaların hedef kitle için itibarını artırma amacıyla yürüttüğü iletişim çalışmalarıdır. Kitlenin markaya karşı olumlu tavrını devam ettirmeyi veya olumlu tavır oluşturmayı amaçlar. Bu çalışmalar için birçok strateji belirlenebilir. Bu stratejiler için kullanılan kanallardan yukarıda bahsetmiş olduk.

Türkiye’nin Antalya/Muratpaşa bölgesinde merkezimiz bulunmaktadır. Fakat çalışma modelimiz uzaktan çalışmayı da benimsemiştir. Bu sayede her yerden kişiye, organizasyona, markaya ulaşım sağlayabiliyoruz.

Sanal halkla ilişkiler hizmetleriniz için bize ulaşın!

Dijital PR hizmetimizden faydalanmak çok kolay!

Dijital PR trendleri nelerdir? Markanızı geliştirmek için kullanabileceğiniz kanallar nelerdir? Aklınıza takılan tüm soruların cevabı bizde! En yeni trendleri takip edip, bize başvuran müşterilerimizin en iyisini alması için canla başla çalışan bir ekibimiz bulunuyor. Bazı ajanslar tarafından dijital PR konsepti dar bir kalıba konmaya çalışılsa da, bu hizmet içerik üretiminden basın bülteni optimizasyonuna kadar geniş bir alanı kapsar. Antalya Ajans olarak bu hizmetle ilgili her basamağa özen göstermekteyiz!

Antalya Dijital Ajans  * Bilgilerinizi paylaşmıyoruz.

  Dijital PR için kapsayıcı bir hizmet anlayışıyla çalışıyoruz!

  Yukarıda da biraz bahsettiğimiz gibi, sanal halkla ilişkiler hizmeti, çok geniş alanları kapsamaktadır. Bundan dolayı markaların alacağı hizmeti verecek ajanslara dikkat etmesi gerekir. Sizleri gereken her alanda destekleyecek ve hedef kitlenize göre stratejiler oluşturacak ekiplere ihtiyacınız vardır. Burada da devreye biz, yani Antalya Ajans girmektedir!

  ajans çalışanı

  Her türlü sorunuzu cevaplamak için hazırız!

  Beraber ilerlediğimiz yolda birçok sorunuz olabilir. Bütün sorularınızı cevaplayıp sorunlarınızı çözmek için hazırız! Sitemiz üzerinden de bireysel olarak da bize ulaşabilir, kısa sürede cevaplarınızı alabilirsiniz.

  Dijital bir ajans olarak uzaktan çalışma modeliyle çalışıyor olsakta, müşterilerimiz bize ulaşmakta hiç sıkıntı yaşamaz. Tıpkı klasik bir ajans gibi çalışır, hizmet veririz.

  Her bir isteğiniz, sorununuzda bir tık uzağınızdayız. İnternet sitemiz üzerinden bize ulaştığınızda ortalama cevap verme süremiz 24 saattir. Diğer kanallar yoluyla bizlere veya müşteri temsilcilerimize ulaşmanız daha kısa ve daha kolay gerçekleşir. Aldığınız hizmet süresince ve sonrasında da her daim sizlerin yanındayız.

  Dijital PR çalışmaları korkulu rüyanız olmasın! Antalya Ajans sizin için çalışıyor. Hizmetimizden faydalanmak üzere bize ulaşın!

  ajans çalışanı
  Dijital PR

  Hizmetimizden Memnun Kalan Müşterilerimiz

  Dijital PR ajansları kapsamında hizmetimizi alan müşteriler

  Markamız için PR çalışması yapacak bir ajans arıyorduk. Antalya Ajans'la tanışana dek dijital PR alanından haberimiz yoktu. Beraberce stratejilerimizi geliştirdik. Gerekli halkla ilişkiler çalışmalarımızı yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Tüm ekibe çok teşekkür ediyorum!

  Kadir D. Dijital PR

  İnternet sitemi ve kişisel markamı geliştirmeye çalışıyor fakat başarılı olamıyordum. Daha sonra Antalya Ajans'ın sunduğu dijital PR hizmetlerini gördüm. Benim için oluşturulan stratejiler ile hedef kitlem gelişti ve dolayısıyla ben de geliştim. Herkese teşekkür ediyorum.

  Asya B. Dijital PR

  Dijital PR hizmeti veren bir ajans arayışındaydım. Derken Antalya Ajans ekibiyle karşılaştım. Web sitem ve şirketim için büyük başarı oranları sunan PR hizmetleri verdiler. Kendim ve şirketim adına tüm ekibe çok teşekkür ediyorum. Birlikte güzel işlere imza attık.

  Tamer Ç. Dijital PR

   Dijital PR araçları, doğru kullanım ile büyük başarılar getirir!

   Bu alanda gerekli eğitimleri tamamladık!

   Antalya Ajans sunduğu her hizmet için bir ekip kurmuştur. Bu ekipte de alanında uzman ve deneyimli kişiler yer almaktadır. Aldıkları eğitimler ve kazandıkları sertifikalar ile de her daim güncel kalırlar!

   Değişen ve gelişen dünyada her geçen gün yeni şeyler ortaya çıkmaktadır. Hizmet verdiğimiz alan da buna dahildir. Bu yüzden bizler ajans olarak güncel kalmaya özen göstermekteyiz.

   Dijital PR henüz çok yaygın olmamakla beraber markanız için büyük önem taşıyan hizmetlerden biridir. Bundan dolayı, bu hizmeti almayı düşünüyorsanız, araştırmanızı da iyi yapmanız gerekir. İşte biz ajans olarak bu anda devreye giriyoruz! Her aşaması siz ve hedef kitleniz düşünülerek tasarlanan hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz! Her daim sizin için çalışıyoruz!

   Bu site daha iyi deneyimleriniz için çerez kullanır.