İçeriğe geç

Antalya Dijital Ajans Fiyatları

Antalya Dijital Ajans fiyatları hakkında bilgi almak, ihtiyacınız olan hizmet için randevu almak ve daha çok fazlası için bize ulaşabilirsiniz! Sizleri bekliyoruz!

Antalya Dijital Ajans fiyatları, aldığınız hizmetin gerektirdiği boyut ve gerekli sosyal medya kanallarına göre değişiklik göstermektedir. 

Fakat sizler için bütçe dostu ve uygun fiyatlar belirlemeye çalışmaktayız. İhtiyacınız olduğunda tüm tecrübesi ve ilgisiyle yanınızda olacak bir ajans arıyorsanız adresiniz; Antalya Ajans !

Hizmetlerimiz konusunda bize ulaşarak daha ayrıntılı fiyat bilgileri alabilirsiniz. Zaman zaman gerçekleşen kampanyalarımız mevcuttur. Ekim 2021 için geçerli olan bir kampanyamız mevcuttur. Bu da; sosyal medya yönetimi hizmetine başvurduğunuz ilk randevu ücretsiz! Hizmet sonrası sorun/sorularınız bulunduğunda bize tekrar ücretsiz şekilde başvurabilirsiniz. Piyasaya bakıldığında ajans olarak gerçekten uygun fiyatlar sunmaktayız. Bunun dışında her hizmetimizde strateji planlamasının ilk görüşmesi her zaman ücretsizdir. Stratejinin belirlenmesi sonrasında gerçekleşecek görüşmeler ve hizmetler ücretlendirilecektir.

Yani bu demek oluyor ki; sunduğumuz hizmetler çerçevesinde bir hizmet almak için bize başvurdunuz, yaptığımız ilk görüşmeden ücret alınmayacaktır! Bu görüşmeden sonra web sitenizi geliştirmek amaçlı oluşturacağımız strateji ve beraberce izleyeceğimiz yolu belirledikten sonra ücretlendirmeye tabi tutulursunuz. Bu da sizin açınızdan büyük bir avantaj sağlamaktadır.  * Bilgilerinizi paylaşmıyoruz.

  Mutlu Müşterilerimizin yorumları

  Antalya Ajans ile Başarıya Ulaşan Kişiler

  Antalya Ajans ekibinin sunduğu yan hizmetlerden biri olan web tasarımı hizmetinden faydalandım. Sitem için ziyaretçilere uygun içerikler ve tasarım oluşturuldu. Yardımları ve sabrı için tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Çok memnun kaldım!

  Barış E. Web Tasarımı

  Antalya Ajans'tan aldığım SEM hizmeti sonrası bir başka web sitem için de SEO hizmeti aldım. Her iki hizmetten de oldukça memnun kaldım. İki web sitem de genişledi, başarılı oldu!

  Fatma K. SEO hizmeti

  İşlettiğim restoran için sosyal medya hesapları oluşturmak istiyordum. Fakat nereden başlayacağım konusunda bir fikir sahibi değildim. Antalya Ajans ekibi bana merak ettiğim her konuda yardımcı oldu. Teşekkürler!

  Mehmet K. Sosyal Medya

   Dijital ortamda hayal ettiğiniz başarıya ulaşın!

   Pazarlama yöntemlerinden yararlanın!

   Dijital pr fiyatları, SEO ve SEM hizmeti fiyatları ve daha çok fazlası! Tüm hizmetlerimizden uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz, her türlü sorununuzu çözüme kavuşturmak için hazır şekilde bekliyor. Hayal ettiğiniz başarıya ulaşmanız, bizim için çok önemli ve kıymetlidir! Aldığınız hizmet sonrası aklınıza takılan her soru için de sizlerin yanında olacağız. Hizmetlerimizden faydalanmak için geç kalmadınız!

   Bu site daha iyi deneyimleriniz için çerez kullanır.